Agent Celny

Gdynia

Zakres obowiązków:

  • Sporządzanie dokumentacji celnej
  • Dokonywanie zgłoszeń celnych
  • Reprezentowanie firmy i jej klientów przed organami celnymi

Wymagania:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku agenta celnego
  • Wpis na listę agentów celnych
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Znajomość pakietu MS Office i doświadczenie w jego użytkowaniu
  • Odpowiedzialność, dokładność i dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu przy zachowaniu wysokich standardów jakości
  • Znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w doświadczonym i przyjaznym zespole
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Dofinansowanie do Multisport

Wycena
Kontakt