(+48) 58 772 39 00
biuro@seaandair.pl

Usługa Time Critical

Dedykowana usługa dla pilnych przesyłek

OMIDA Sea And Air S.A.

Usługa Time Critical to rozwiązanie indywidualnie szyte na miarę, dopasowane do potrzeb naszych klientów. Dedykowana jest dla przesyłek pilnych, w przypadku których szybkość działania i każda sekunda w łańcuchu dostaw ma znaczenie.

Naszym klientom oferujemy dostęp do czarteru pełnego, jak i częściowego wszystkich typów samolotów - w tym Antonov 225.

Długoletnia współpraca z liniami lotniczymi i agentami na całym świecie sprawiają, że jesteśmy sprawdzonym partnerem biznesowym cieszącym się zaufaniem naszych klientów.

Nasz dedykowany zespół dostępny 24/7 to profesjonalne doradztwo, niestandardowe rozwiązania, wsparcie na każdym etapie realizowanego transportu. Specjalizujemy się w przewozie niewielkich paczek. ale także dużych, ciężkich i niewymiarowych przesyłek.

Jesteśmy w stanie dostarczyć każdy towar we wskazane miejsce na świecie. Usługa Time Critical dedykowana jest branży lotniczej, automotive, produkcyjnej oraz healthcare.

On Board Courier

Usługa On Board Courier jest dedykowana dla towarów niezwykle pilnych i cennych gdzie wymagana jest osobista obsługa od momentu podjęcia do momentu dostawy.

Dedykowany i doświadczony kurier zapewnia bezpieczny transport „od drzwi do drzwi” lub „od drzwi do lotniska” w zależności od potrzeb klienta. Usługa realizowana dostępnymi lotami komercyjnymi do większości destynacji na świecie.

On board Courier to usługa dedykowana dla przesyłek niewielkich mieszczących się w bagażu podręcznym lub takich, które z uwagi na swój gabaryt mogą podróżować w luku bagażowym. Kurier na pokładzie to rozwiązanie pozwalające skrócić czas transportu do minimum.

W przypadku dostaw w obrębie Europy dostawy realizowane są tego samego dnia lub dnia kolejnego w przypadku lotów poza obszar UE. Informacje dotyczące statusu realizowanego zlecenia są przekazywane na bieżąco w czasie rzeczywistym.

foto
foto

Next Flight Out

Usługa Next Flight Out to rozwiązanie dla przesyłek krajowych i międzynarodowych realizowanych pierwszym możliwym rejsem komercyjnym. Podobnie jak produkt COB (kurier na pokładzie) dostępna jest całą dobę.

Dostawa w relacji „drzwi do drzwi” czy „drzwi do lotniska” realizowana jest w 24/48 godzin w przypadku destynacji europejskich i 48- 72 godzin w przypadku lotów poza obszarem UE. Rozwiązanie dopasowane indywidualnie w zależności od parametrów i wagi ładunku.

Usługa dodatkowo uzupełniona o ekspresową obsługę celną.

foto

Aircraft On Ground

Usługa Aircraft On Ground to unikatowe rozwiązanie dla przesyłek z sektora aerospace. Produkt AOG to natychmiastowa odpowiedź na wyzwania jakie niosą ze sobą opóźnione i odwołane loty z powodu problemów technicznych.

Poprzez dostawę części zamiennych nasz doświadczony i wykwalifikowany zespół pomaga w usuwaniu usterek i awarii samolotów niezdolnych do lotu. Specjalizujemy się w przewozach części krytycznych i zapewniamy jak najszybszy i najbardziej bezpieczny sposób przewozu. Skracamy niezwykle kosztowny przestój samolotów do minimum i robimy wszystko by go uniknąć.

foto
szybki kontakt
(+48) 58 772 39 00
critical@seaandair.pl

Wycena dla Ciebie

Zapraszamy do kontaktu, przygotujemy wycenę i doradzimy jak zoptymalizować transport Twoich ładunków.

Wycena
Linkedin
Kontakt