(+48) 58 772 39 00
biuro@seaandair.pl

Flexitank

Transport ładunków płynnych - eksport, import

OMIDA Sea And Air S.A.

Firma Omida Sea And Air S.A. od ponad dziewięciu lat realizuje kompleksową usługę Door to Door transportu ładunków płynnych we flexitankach zarówno w eksporcie jak i imporcie. Rozwiązania, jakie oferujemy naszym klientom, są przygotowywane indywidualnie, w zależności od wymagań ładunku oraz potrzeb klienta.

Usługa Flexitank zawiera:

  • sprawdzenie pustego kontenera na terminalu,
  • montaż flexitanka w kontenerze,
  • przewóz kontenera wraz z flexitankiem w miejsce załadunku,
  • nadzór nad załadunkiem ładunku do flexitanka wraz z raportem firmy kontrolnej,
  • przewóz kontenera wraz z ładunkiem do portu,
  • realizacja frachtu do portu docelowego.

Przewóz towaru we Flexitankach uważany jest za jeden z tańszych i najbardziej efektywnych rozwiązań, które ułatwiają transport płynnych chemikaliów oraz płynnych ładunków spożywczych. Dla naszych klientów indywidualnie negocjujemy stawki frachtowe oraz dni wolne od opłat w porcie docelowym.

Czym jest flexitank?

Flexitankiem nazywamy wykonany ze specjalnego, wysokoodpornego na uszkodzenia materiału worek, który wykorzystywany jest do przewozu neutralnych ładunków płynnych w kontenerach 20’DV zarówno w transporcie lądowym jak i morskim. Daje on możliwość przewozu ładunków płynnych o pojemności od 18,000 do 26,000 ltr. Dzięki swoim właściwościom załadunek flexitanka jest bardzo podobny do załadunku cysterny, co umożliwia transport z miejsca załadunku do miejsca rozładunku wielu towarów płynnych.

foto
foto

Co można przetransportować we flexitanku?

Flexitanki służą do przewozu produktów płynnych, które nie są klasyfikowane jako niebezpieczne w transporcie drogowym i morskim. Przewożone są zarówno produkty chemiczne, do których należą oleje bazowe, detergenty, emulsje, farby, gliceryna, herbicydy, latex syntetyczny, lubrykanty, oleje maszynowe, sztuczne nawozy w płynie, wosk parafinowy, tusze drukarskie jak i spożywcze takie jak koncentraty soków, napoje, oleje roślinne, syropy, wina. Oleje bazowe są jednym z najczęściej przewożonych ładunków we flexitankach w eksporcie z Polski. Firma Omida Sea And Air S.A. kompleksowo realizuje transporty dla największych koncernów międzynarodowych w branży olejów i lubrykantów. W swojej ofercie posiadamy sprawdzone flexitanki renomowanych, światowych producentów, które charakteryzują się wysoką trwałością i odpornością, są one akceptowane przez armatorów, a przede wszystkim umożliwiają bezpieczną realizację transportu.

foto
szybki kontakt
(+48) 58 772 39 00
oferta@seaandair.pl

Wycena dla Ciebie

Zapraszamy do kontaktu, przygotujemy wycenę i doradzimy
jak zoptymalizować transport Twoich ładunków.

Wycena
Linkedin
Kontakt