Time Critical | Omida Sea And Air S.A.

Time Critical

Usługa Time Critical to rozwiązanie szyte na miarę, dopasowane do potrzeb naszych Klientów.

PRZEWIŃ
Usługi transportu lotniczego

Time Critical. Dedykowana usługa dla pilnych przesyłek

Usługa Time Critical jest przeznaczona dla przesyłek pilnych, w przypadku których szybkość działania ma decydujące znaczenie.

Nasz zespół Time Critical dostępny 24/7 zapewnia profesjonalne doradztwo, niestandardowe podejście i wsparcie na każdym etapie organizowanego transportu. Wiemy, że przy tego typu przesyłkach liczy się każda sekunda!

Oferujemy Klientom dostęp do częściowego lub pełnego czarteru wszystkich typów samolotów.

Jesteśmy w stanie szybko dostarczyć towar we wskazane miejsce na świecie.

Usługa Time Critical dedykowana jest dla branży samochodowej (automotive), branży samolotowej (aviation), produkcyjnej i zdrowotnej (healthcare).

On Board Courier

Usługa On Board Courier skierowana jest dla towarów niezwykle pilnych i cennych, gdzie wymagana jest osobista obsługa od chwili podjęcia do momentu dostawy.

Dedykowany profesjonalny kurier czuwa nad bezpiecznym przewozem ładunku „od drzwi do drzwi” lub „od drzwi do lotniska” w zależności od potrzeb Klienta. Usługa realizowana jest dostępnymi lotami komercyjnymi do większości destynacji na świecie.

On Board Courier to usługa przeznaczona dla przesyłek niewielkich mieszczących się w bagażu podręcznym lub takich, które z uwagi na swój gabaryt mogą podróżować w luku bagażowym. Kurier na pokładzie to rozwiązanie pozwalające skrócić czas transportu do minimum.

Dostawy na obszarze Europy są realizowane tego samego dnia, a w przypadku lotów poza obszar UE dnia następnego. Informacje dotyczące statusu realizowanego zlecenia są przekazywane na bieżąco w czasie rzeczywistym.

On Board Courier | Omida Sea And Air S.A.

Next Flight Out

Usługa Next Flight Out to rozwiązanie dla przesyłek krajowych i międzynarodowych realizowanych pierwszym możliwym rejsem komercyjnym. Podobnie jak produkt COB (kurier na pokładzie) dostępna jest całą dobę.

Dostawa w relacji „drzwi do drzwi” czy „drzwi do lotniska” realizowana jest w 24-48 godzin w przypadku destynacji europejskich i 48-72 godziny w przypadku lotów poza obszarem UE. Rozwiązanie dopasowane indywidualnie w zależności od parametrów i wagi ładunku.

Usługa dodatkowo uzupełniona o ekspresową obsługę celną.

Next Flight Out | Omida Sea And Air S.A.

Aircraft On Ground

Usługa Aircraft On Ground to unikatowe rozwiązanie dla przesyłek z sektora aerospace. Produkt AOG to natychmiastowa odpowiedź na wyzwania, jakie niosą ze sobą opóźnione i odwołane loty z powodu problemów technicznych.

Poprzez dostawę części zamiennych nasz doświadczony i wykwalifikowany zespół pomaga w usuwaniu usterek i awarii samolotów niezdolnych do lotu. Specjalizujemy się w przewozach części krytycznych i zapewniamy jak najszybszy i najbardziej bezpieczny sposób przewozu. Skracamy niezwykle kosztowny przestój samolotów do minimum i robimy wszystko, by go uniknąć.

Aircraft On Ground | Omida Sea And Air S.A.
undefined | Omida Sea And Air S.A.
Szybki kontakt
Formularz kontaktowy

Wycena transportu.
Postaw na zaufaną firmę TSL!

Złóż darmowe zapytanie na wycenę transportu morskiego, lotniczego lub kolejowego. Zyskaj doświadczonego partnera logistycznego. Współpracuj z polską spedycją o globalnym zasięgu.

Data Załadunku
Data Rozładunku

Ładunki (0)

Informacje Kontaktowe

* Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści pochodzących od Omida Sea And Air S.A.
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Omida Sea And Air S.A. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących celem przedstawienia informacji handlowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. - Prawo telekomunikacyjne

Administratorem Państwa danych osobowych będzie Omida Sea And Air Spółka Akcyjna (dalej: Sea And Air S.A). Można się z nami skontaktować w następujący sposób: listownie na adres: ul. Plac Kaszubski 8, 81-350 Gdynia, przez e-mail: iodo@seaandair.pl. Dane osobowe będziemy przetwarzać w celu przygotowania ofert dotyczących produktów i usług Sea And Air S.A. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj.

Więcej o transporcie lotniczym
 • Transport
  • Transport Morski
  • Transport Lotniczy
  • Transport Kolejowy
 • Usługi
 • Firma
 • Klient
 • Blog
 • Kariera
 • Kontakt
  • 🇵🇱 Polski🇬🇧 English🇺🇦 Українська мова
Omida Sea And Air S.A.
Copyright © Omida Sea And Air S.A. 2012 - 2024
| Wszelkie prawa zastrzeżone