Transport Lotniczy | Omida Sea And Air S.A.

Transport Lotniczy

Gdy czas gra ważną rolę, zalecamy wykorzystanie frachtu lotniczego. Zawsze dbamy o to, aby towar został dostarczony ekspresowo.

PRZEWIŃ

Transport drogą powietrzną.
Wybierz jedną spośród wielu usług transportu lotniczego

Polecamy wykorzystanie transportu lotniczego dla ładunków o wysokiej wartości, krótkim czasie dostawy lub wrażliwych na czas przewozu. W Omida Sea And Air S.A. dbamy o bezpieczny i szybki transport Twoich przesyłek.

Kiedy wybieramy transport lotniczy?

 • krótki termin realizacji dostawy
 • przewóz wartościowych towarów
 • transport towarów szybko psujących się
 • import towarów wymagających temperatury kontrolowanej

Wyróżniamy trzy rodzaje transportu lotniczego: ekonomiczny, przyspieszony oraz priorytetowy, który polecamy w momencie szybkiego terminu dostawy.

Jak przygotować się do transportu lotniczego?

Do przygotowania kompleksowej oferty w transporcie lotniczym w przypadku ładunków neutralnych potrzebujemy informacji o: ilości opakowań, wadze, wymiarach oraz czasie dostawy. Przy ładunkach niebezpiecznych DGR wymagamy dodatkowo dokumentu MSDS, a przy towarach z temperaturą kontrolowaną zapewniamy odpowiedni zakres temperatur.

Do najczęściej przewożonych towarów należą części zamienne z branż automotive, opony, odzież oraz towary szybko psujące się. Zachęcamy do łączenia transportu z sektorem e‑commerce, w którym zapewniamy stały zakres dostaw pomiędzy producentami, firmami oraz finalnymi odbiorcami produktu.

Jak przebiega proces transportu lotniczego?

Objaśniamy poszczególne etapy i miejsca dla importowanych towarów z Azji do Europy. Dowiedz się, jak przebiega odprawa eksportowa, kontrola bezpieczeństwa, czy wydanie towaru na płytę lotniska pod konkretny samolot. Mamy dostępne chłodnie i mroźnie dla towarów wymagających niskich i bardzo niskich temperatur.

Transport lotniczy wybieramy zawsze wtedy, kiedy mamy mało czasu na dostarczenie towaru do finalnego odbiorcy lub towar jest szybko psujący się. Jako Omida Sea And Air S.A. transportujemy przesyłki w każde miejsce na świecie i odbieramy przesyłki z każdego miejsca na świecie. Rozbudowana sieć naszych agentów pozwala na dostarczanie przesyłek od drzwi do drzwi.

Rozwiązania intermodalne

Świadczymy rozwiązania intermodalne łączące szybkość transportu lotniczego z atrakcyjną ceną frachtu oceanicznego. Przesyłki są nadawane w portach morskich w Szanghaju, Hongkongu, Taiwanie lub Shenzhen do Dubaju (Zjednoczone Emiraty Arabskie), a następnie transportowane samolotem do Frankfurtu nad Menem.
Rozwiązania intermodalne | Omida Sea And Air S.A.

Najszerszy zakres ubezpieczenia cargo

Oferujemy najszerszy zakres ubezpieczenia cargo, zapewniający ochronę ładunku na całej trasie przewozu, w tym również podczas załadunku, rozładunku i składowania.
Najszerszy zakres ubezpieczenia cargo | Omida Sea And Air S.A.

Dlaczego warto wybrać transport lotniczy?

Nowoczesne rozwiązania

Oferujemy obsługę transportu w relacji door-to-door, door-airport, airport-door, airport-airport.

Kompleksowa obsługa

Zapewniamy kompleksową obsługę w portach lotniczych na całym świecie.

Obszerna współpraca

Współpracujemy ze wszystkimi największymi liniami lotniczymi.

Sprawność i szybkość działania

W ramach transportu lotniczego oferujemy sprawną i szybką obsługę celną ładunków w eksporcie, imporcie oraz tranzycie towarów.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania & odpowiedzi

Jakie dokumenty są potrzebne do zlecenia transportu lotniczego?

Standardowymi dokumentami wymaganymi przy obsłudze transportu lotniczego są: faktura handlowa za towar będący przedmiotem wysyłki oraz specyfikacja (packing list). Zawiera ona podstawowe dane nadawcy i odbiorcy oraz informacje o ilości, wadze, wymiarach i rodzaju opakowań. Czasem potrzebne są dodatkowe dokumenty, na przykład w przypadku transportu towarów niebezpiecznych lub podlegających specyficznym regulacjom. Ponadto w niektórych państwach odbiorcy wymagają świadectwa pochodzenia towaru lub innych, niestandardowych dokumentów. Zachęcamy do sprawdzania wymogów przed wysyłką.

Ile czasu trwa transport lotniczy?

Jakie są maksymalne wymiary i waga ładunku, jakie można przetransportować drogą lotniczą?

Czy drogą lotniczą można przewieźć ładunki w temperaturze kontrolowanej?

Więcej o transporcie lotniczym

Time Critical | Omida Sea And Air S.A.
Transport LotniczyTime Critical
Powrót do transport
undefined | Omida Sea And Air S.A.
Szybki kontakt
Formularz kontaktowy

Wycena transportu.
Postaw na zaufaną firmę TSL!

Złóż darmowe zapytanie na wycenę transportu morskiego, lotniczego lub kolejowego. Zyskaj doświadczonego partnera logistycznego. Współpracuj z polską spedycją o globalnym zasięgu.

Data Załadunku
Data Rozładunku

Ładunki (0)

Informacje Kontaktowe

* Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści pochodzących od Omida Sea And Air S.A.
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Omida Sea And Air S.A. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących celem przedstawienia informacji handlowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. - Prawo telekomunikacyjne

Administratorem Państwa danych osobowych będzie Omida Sea And Air Spółka Akcyjna (dalej: Sea And Air S.A). Można się z nami skontaktować w następujący sposób: listownie na adres: ul. Plac Kaszubski 8, 81-350 Gdynia, przez e-mail: iodo@seaandair.pl. Dane osobowe będziemy przetwarzać w celu przygotowania ofert dotyczących produktów i usług Sea And Air S.A. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj.

 • Transport
  • Transport Morski
  • Transport Lotniczy
  • Transport Kolejowy
 • Usługi
 • Firma
 • Klient
 • Blog
 • Kariera
 • Kontakt
  • 🇵🇱 Polski🇬🇧 English🇺🇦 Українська мова
Omida Sea And Air S.A.
Copyright © Omida Sea And Air S.A. 2012 - 2024
| Wszelkie prawa zastrzeżone