Transport Morski Pełnokontenerowy | Omida Sea And Air S.A.

Transport Morski Pełnokontenerowy

Wiele ładunków, mało formalności! Wybierz usługę transportu pełnokontenerowego FCL. Obsługujemy ładunki na całym świecie!

PRZEWIŃ
Usługi transportu morskiego

Transport FCL. Wybierz usługę transportu kontenerowego drogą morską.

Od lat specjalizujemy się w obsłudze kontenerów i drobnicy podczas organizowania transportu morskiego. Oferujemy przewozy towarów skonteneryzowanych w relacji door-to-door.

Nasz profesjonalny zespół zajmuje się kompleksową obsługą importu i eksportu do Polski wykorzystując agencję celną. Organizujemy przewozy między innymi krajami tzw. cross-trade kontenerów. Zapewniamy w ten sposób kompleksową obsługę od momentu odebrania ładunku od nadawcy do momentu dostarczenia go do odbiorcy. Taki model transportu stanowi dla Klienta wyjątkowo dogodne rozwiązanie, gdyż uwalnia go od konieczności załatwiania wielu uciążliwych formalności.

Zajmujemy się wszystkimi czynnościami związanymi z obsługą portową, celną, organizacją badań fitosanitarnych lub weterynaryjnych, inspekcją towaru i przeładunkami. Dzięki sprawdzonej sieci zagranicznych agentów oraz wieloletniej współpracy z największymi liniami oceanicznymi oferujemy naszym Klientom obsługę ładunków na całym świecie. Dowiedz się więcej o zaletach transportu morskiego.

Pełna obsługa magazynowa

Zapewniamy pełną obsługę magazynową w portach morskich i wewnątrz kraju również dla ładunków objętych procedurą celną.

Pełna obsługa magazynowa | Omida Sea And Air S.A.

Profesjonalne wsparcie

Zapewniamy Klientom profesjonalne wsparcie, reprezentując ich przed instytucjami państwowymi takimi jak: SANEPID, PIORIN, WIJHARS i innymi, w zakresie dokumentacji niezbędnej do dokonania odprawy celnej.

Profesjonalne wsparcie | Omida Sea And Air S.A.

Dlaczego warto?

Konkurencyjne stawki

Dzięki znajomości rynku, umiejętnościom negocjacyjnym, kontraktom podpisanym z armatorami lub zagranicznymi partnerami oferujemy naszym Klientom konkurencyjny poziom stawek frachtu morskiego.

Wieloletnie doświadczenie

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze ładunków spożywczych oraz towarów wymagających przewozu w kontenerach chłodniczych typu reefer.

Najkorzystniejszy wariant

Dzięki sprawdzonej sieci zagranicznych agentów oraz wieloletniej współpracy z największymi liniami oceanicznymi oferujemy naszym Klientom obsługę ładunków na całym świecie.

Polisa Cargo

Dbamy o bezpieczeństwo ładunku – oferujemy najszerszy zakres polisy cargo, dzięki czemu towar jest ubezpieczony na całej trasie przewozu od momentu przejścia ryzyka na ubezpieczonego, a także podczas załadunków, rozładunków i składowania.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania & odpowiedzi

Jakie ładunki obsługujecie?

Obsługujemy wszystkie rodzaje ładunków: ładunki pełnokontenerowe (FCL), ładunki drobnicowe (LCL), towary wymagające kontenerów z regulowaną temperaturą (reefery), jak również ładunki niekonwencjonalne, ponadgabarytowe oraz niebezpieczne.

Co to transport morski?

W jakich krajach zapewniacie obsługę?

To mój pierwszy transport. Od czego zacząć?

Więcej o transporcie morskim
undefined | Omida Sea And Air S.A.
Szybki kontakt
Formularz kontaktowy

Wycena transportu.
Postaw na zaufaną firmę TSL!

Złóż darmowe zapytanie na wycenę transportu morskiego, lotniczego lub kolejowego. Zyskaj doświadczonego partnera logistycznego. Współpracuj z polską spedycją o globalnym zasięgu.

Data Załadunku
Data Rozładunku

Ładunki (0)

Informacje Kontaktowe

* Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści pochodzących od Omida Sea And Air S.A.
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Omida Sea And Air S.A. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących celem przedstawienia informacji handlowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. - Prawo telekomunikacyjne

Administratorem Państwa danych osobowych będzie Omida Sea And Air Spółka Akcyjna (dalej: Sea And Air S.A). Można się z nami skontaktować w następujący sposób: listownie na adres: ul. Plac Kaszubski 8, 81-350 Gdynia, przez e-mail: iodo@seaandair.pl. Dane osobowe będziemy przetwarzać w celu przygotowania ofert dotyczących produktów i usług Sea And Air S.A. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj.

 • Transport
  • Transport Morski
  • Transport Lotniczy
  • Transport Kolejowy
 • Usługi
 • Firma
 • Klient
 • Blog
 • Kariera
 • Kontakt
  • 🇵🇱 Polski🇬🇧 English🇺🇦 Українська мова
Omida Sea And Air S.A.
Copyright © Omida Sea And Air S.A. 2012 - 2024
| Wszelkie prawa zastrzeżone